zabezpečení objektů - obecné informace
Nabízíme vám zabezpečení domácností i komerčních prostor s použitím moderního zabezpečovacího systému firmy Jablotron nebo Paradox. Jedná se o modulární systém - základním mozkem systému je ústředna, ve které se dle požadavků klienta použijí jen moduly vhodné pro danou zakázku (komunikační moduly, drátové vstupy) - neplatíte zbytečně za něco, co nepotřebujete.
Levnější verzí je drátový systém - detektory a čidla jsou napájeny z ústředny, signály přenášeny po drátech.
Pokud chcete systém namontovat bez tahaní kabelů, můžete využít bezdrátový systém, kdy jsou všechna čidla a detektory napájeny vlastní baterií (s životností několik let) a signály do ústředny přenášeny bezdrátově. Výhodou jsou minimální zásahy do objektu. Je možné kombinovat bezdrátový a drátový systém.
Při vzniku poplachu začne blikat a houkat siréna, pokud máte zakoupen GSM modul, přijde vám SMS s infomací, které čidlo poplach spustilo (případně s některými typy čidel i odkaz na obrázek z dané místnosti). Na dálku lze mobilem zjišťovat stav ústředny, ovládat nejen ji, ale i domácí spotřebiče.
Pokud požadujete neustálou ochranu majetku, může být systém napojen na pult centrální ochrany (PCO). Při vzniku alarmu je automaticky zaslána informace na PCO a operátor k Vám vyšle zásahovou jednoku. V době montáže se můžete rozhodnout pro půlroční připojení na PCO zdarma.
Střežení lze rozdělit do několika zón - v noci lze střežit například jen garáž a přízemí. Systém zároveň umí pohlídat i vaše auto parkující před objektem - stačí do něj namontovat bezdrátové čidlo pohybu, tříštění skla nebo změny náklonu a automobil bude střežen jako součást domu.
Ušetřte na pojistném - po instalaci můžete u své pojišťovny požádat o slevu na pojistném proti krádeži. Nabídky pojišťoven se liší, proto je nutné nejprve od vašeho zástupce získat podrobnější informace o podmínkách slev.
Přednotně vyřizujeme zabezpečení objektů v okolí Kyjova, okres Hodonín.

Jelikož jsme DRŽITELÉ CERTIFIKÁTU firmy Jablotron a Paradox, posktytujeme na námi montovaný systém 5 LETOU ZÁRUKU (první 2 roky bezplatné, další 3 se platí jen doprava).